🛍️ 2 szt., Przezroczysta antydeszczowa folia do samochodu, ochrona na lusterka boczne, wodoodporna folia, naklejki samochodowe 100×145 mm

Toyota Corolla – jeden samochód w kilku odsłonach

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu marki Toyota? Jeden z najbardziej niezawodnych i zarazem ikonicznych modeli tego producenta to Corolla. Teraz jest ona dostępna w wielu różnych wersjach. Zapoznaj się z naszym artykułem i odkryj dzielące je różnice.

Nowa Corolla Sedan – dla fanów klasycznych rozwiązań

Nowy model Corolli w wydaniu sedan to połączenie klasycznego designu z innowacyjnością, z której słynie japońska marka. To doskonała opcja dla kierowców ceniących sobie uniwersalne rozwiązania i duży komfort zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

Zobacz także:  Toyota Corolla AE86 (1983-1987) - schematy bezpieczników i przekaźników

Nowa Corolla Sedan jest dostępna zarówno w wersji z silnikiem hybrydowym, jak i benzynowym. Zapewnia bardzo niskie spalanie na średnim poziomie wynoszącym zaledwie 4.4 litry. W połączeniu z 125-140 KM mocy gwarantuje dużą dynamikę i satysfakcję płynącą z jazdy.

Warto zaznaczyć, że nowa Corolla Sedan jest wyposażona w różnego rodzaju cyfrowe udogodnienia, które pozwalają między innymi na integrację smartfona z interfejsem samochodu.

Nowa Toyota Corolla TS Kombi – najlepsze rodzinne auto

Szukasz czegoś większego, w czym pomieści się cała Twoja rodzina i zostanie jeszcze miejsce na bagaże? W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie nowa Toyota Corolla TS Kombi. W porównaniu do wersji Sedan, zapewnia ona zdecydowanie więcej przestrzeni.

Zobacz także:  Toyota Corolla i Auris (E140/E150) (2007-2013) - schematy bezpieczników i przekaźników

Jeśli chodzi o względy techniczne, to Corolla Kombi zdecydowanie ma się czym pochwalić. Zapewnia średnie spalanie mieszczące się w granicy 4.4-4.7 litrów i jest dostępna w wersji z wydajnym silnikiem hybrydowym o pojemności 2.0, który dysponuje mocą maksymalną na poziomie 196 KM!

Wszystko to sprawia, że nowa Toyota Corolla TS Kombi jest w stanie poradzić sobie z każdym drogowym wyzwaniem. Wspomagają ją w tym zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, inteligentny tempomat adaptacyjny, proaktywny asystent jazdy i zwalniania, system przypominający o sprawdzeniu tylnych foteli przed opuszczeniem pojazdu czy zdalne aktualizacje pakietu Toyota Safety Sense.

Nowa Toyota Corolla Cross – innowacja i bezpieczeństwo

Jesteś fanem nowoczesnego podejścia do motoryzacji i uniwersalnych aut, które nadają się zarówno do jazdy miejskiej, jak i bardziej wymagających tras? W takim wypadku polecamy sprawdzić możliwości, które oferuje nowa Toyota Corolla Cross.

Zobacz także:  Toyota Corolla E110 (1997-2002) - schematy bezpieczników i przekaźników

Model Cross to połączenie solidnej konstrukcji i stylistyki w typie SUV z praktycznością i komfortem samochodu rodzinnego. Dzięki temu jest bezpieczna oraz wygodna i sprawdza się doskonale w każdych warunkach drogowych.

Nowa Toyota Corolla Cross jest dostępna wyłącznie w wersjach z silnikiem hybrydowym o pojemności 1.8 lub 2.0. Jej średni poziom spalania wynosi około 5 litrów, a moc maksymalna w przedziale 140-197 KM gwarantuje dynamiczną i płynną jazdę.

Podobnie jak inne wersje Corolli, nowa Toyota Corolla Cross została wyposażona w liczne udogodnienia technologiczne i systemy bezpieczeństwa, które sprawiają, że zasiadanie za jej kierownicą jest samą przyjemnością. Przekonaj się na własnej skórze i zabierz ją na jazdę próbną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *